Blog

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

توسط طراحی سایتدر ۵ آبان ۱۳۹۹

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. طراحی سایت پزشکی یک وب گاه و شیوه ارتباطی بسیار مناسب و مفید برای معرفی پزشک، مراکز پزشکی مراکز درمانی، کلینیک و… است که روش تسریع کننده ای برای ارتباط بهتر با بیماران، رزرو وقت به شیوه ای آسان و معرفی خدمات مرکز پزشکی و هزینه های آنهاست. می توان گفت طراحی سایت پزشکی یک روش مدرن بازاریابی است.

این روزها با پیشرفت های تکنولوژی در اختیار داشتن یک وب سایت اختصاصی یک امر کاملا ضروری است. با گسترش روز افزون اینترنت و رسانه های جمعی تقریبا هر کسب و کاری برای معرفی خود و خدمات و محصولاتی که ارائه می کند نیاز به یک درگاه ارتباطی دارد.

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

این روزها تعداد زیادی از افراد در محیط اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری ها ، و شیوه های درمانی آن و همچنین داروهای مرتبط و کارایی و اثر آن هستند. علاوه بر این ها، طراحی سایت پزشکی در صورتی که کامل و پر بار باشد می تواند محتوای گسترده ای، را در مورد پزشکی و درمان، همانند کتاب پزشکی به بیماران و افراد علاقه مند ارائه دهد.

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | طراحی سایت پزشک

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | طراحی سایت پزشک

یکی دیگر از کاربردهای طراحی سایت پزشکی آن است که از طریق این سایت پزشکان می توانند، با بیماران ارتباط بهینه و موثری داشته باشند و پاسخگوی سوالاتشان باشند. به عنوان نمونه پزشک، می تواند اطلاعات وسیعی را در حوزه تخصصی مربوط به خود در طراحی سایت پزشکی بارگذاری نماید، تا بیماران بیشتر با نوع بیماری خود و روند درمانشان آشنا شوند.

وب سازان خزر

طراحی سایت امکانات متفاوتی را برای طراحی سایت پزشکی معرفی می کند و قابلیت هایی مانند، مقالات پزشکی، سوالات رایج پزشکی، پرسش و پاسخ، معرفی پزشکان، رزرو وقت و انتقال دیدگاه ها، و نظرات و…. را فراهم می کند.

 

 

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | کاربرد طراحی سایت پزشک

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | کاربرد طراحی سایت پزشک

 

با طراحی وب سایت پزشکان می توانند با انتشار مقالات و اخبار متفاوت پزشکی محبوبیت سایت، خود را بالا ببرند و از سوی دیگر با بهینه سازی سایت رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا می برند، و محبوبیت و معروفیت سایت بیشتر می شود. در نهایت با طراحی سایت  یک شیوه بازاریابی، مدرن یک سیر طبیعی تبلیغات صورت می گیرد و با معرفی پزشکان، مراجعان بیشتری به مرکز پزشکی، مراجعه می کنند. با طراحی سایت، در بخش معرفی سایت پزشکان می توانند مدارک و تخصص، خود را معرفی کنند و اگر گواهینامه، رزومه یا افتخاراتی دارند آن را به نمایش بگذارند. علاوه بر این ساعات کاری کلینیک یا مرکز پزشکی و درمانی و راه های ارتباطی را عنوان کنند.

انواع وب سایت های پزشکی

سایت های پزشکی از نظر ساختاری و محتوایی به سه دسته تقسیم می شوند:

1. سایت هایی که هدف آن معرفی پزشک بوده و برای افزایش مراجعان ایجاد می شود

2. سایت هایی که محتوای تخصصی یا تولید محتوای سبز را در اختیار کاربر قرار می دهند
3. سایت هایی که خدمات پیشرفته و نوین در زمینه پزشکی ارائه می دهند و به نوعی فرآیندهای پزشکی که نیاز به حضور بیمار را آنلاین و غیرحضوری می کنند. سایت های نوبت دهی، مشاهده جواب آزمایش، دستور العمل های مراقبتی و … از این دسته هستند.

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

امکاناتی که طراحی سایت می دهد :

*امکان مشاوره آنلاین در هر زمانی که بخواهید.

*امکان تعریف منشی برای هر پزشک در پنل اختصاصی.

*دریافت گزارش کاملی از اقدامات انجام شده.

*مشاهده نتایج آزمایشات.

*رزرو وقت و ثبت نوبت بیماران.

*امکان پرداخت هزینه ویزیت بصورت آنلاین.

*ایجاد حساب کاربری برای بیمار و پزشک معالج.

وب سازان خزر

*تسریع در انتشار مطالب به بیماران و کاربران.

*کاهش اتلاف وقت و هزینه.

*اعتماد سازی و ایجاد اعتبار برای پزشک.

*ایجاد فضایی صمیمی و ارتباط بیمار با پزشک.

*شناخته شدن پزشکان در فضای مجازی.

*بارگذاری فیلم و تصاویر.

*سیستم رزرو وقت آنلاین.

*درگاه اینترنتی فعال.

*مشخص کردن خدمات و تخصص ها به صورت مجزا.

*طراحی فضایی برای مقالات پزشکی.

*ایجاد فضایی برای تعامل با مخاطبان.

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | مزایا طراحی سایت پزشک

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟ | مزایا طراحی سایت پزشک

نکات طراحی وب سایت پزشکی

مطالب وب سایت پزشکی می توانند توسط پزشک یا مدیران وب سایت مطلع به علم پزشکی به روز رسانی شود بنابراین طراحی وب سایت های پزشکی باید به صورت پویا انجام شود تا پزشک یا تولید کننده محتوا بتواند توسط سیستم های مدیریت محتوا برای انتشار محتوا و مطالب اقدام کند .

طراحی سایت پزشکی باید به صورت ریسپانسیو انجام شود تا وب سایت موردنظر با موبایل نیز سازگار باشد . با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از تلفن های همراه اکثر کارهای اینترنتی توسط موبایل انجام می شود. بنابراین عدم سازگاری وب سایت پزشکی با نسخه موبایل در سئوی سایت و جذب مخاطب تاثیر منفی دارد.

سایت پزشکی چه اهمیتی برای افراد دارد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیچیدگی های زندگی خواسته یا ناخواسته انسانها با بیماری ها و اختلالات جدیدی روبرو هستند. همه افراد جامعه باید آگاهی کافی از انواع بیماریهایی که در معرض آن هستند داشته باشند. بیماران قلبی عروقی و دیابتی فراوانی در بین ما زندگی می کنند که برای ارتقاء کیفیت زندگی خود باید دانسته هایشان را روز به روز افزایش دهند. بنابراین همه افراد روزانه نیاز به محتواهای تازه و به روز شده ای دارند که بر آگاهی آنها بیفزاید. طراحی سایت پزشکی یک گام قدرتمند در جهت بالا بردن سطح سلامت و ایمنی بخشی جامعه است. تولید محتوا و انتقال پیام های پزشکی از طریق بهینه سازی سایت از اصلی ترین راههای افزایش سواد پزشکی جامعه است.

پشتیبانی سایت پزشکی

متاسفانه برخی از شرکت های طراحی سایت در شهرهای مختلف، تنها تا زمان دریافت وجه و ارائه پروژه، خدمات خوبی به مشتریان خود عرضه می کنند اما یکی از مزیت های وب سازان خزر، پشتیبانی ۲۴ ساعته در صورت بروز هرگونه مشکل است شما توسط تیم مشاوره وب سازان خزر می توانید از هنگام شروع پروژه تا یک سال پس از دریافت پروژه ، تمام آموزش های لازم برای استفاده از سایت و تمام موارد لازم برای پشتیبانی سایت خود را از ما دریافت کنید . گروه پشتیبانی وب سازان خزر،به صورت ۲۴ ساعته آماده مشاوره مشتریان عزیز از سراسر کشور است.

 

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question