Blog

طراحی قالب سایت ارزان مازندران

توسط طراحی سایتدر ۲۱ مرداد ۱۴۰۰

 

طراحی قالب سایـت ارزان مازندران

طراحی قالب سایـت ارزان مازندران کسب و کاراینترنتی مانند آن است که ما ایده یک سوپرمارکت بزرگ را به نتیجه ای منطقی رسانده باشیم طراحی وب سایت حرفه ای تجارت الکترونیک دارای اطلاعات لازم برای پاسخ دادن به پرسش های شما است. قیمت محصولات چه قدر است؟ اگر من تعداد بیشتری کالا بخرم آیا تخفیفی دریافت خواهم کرد؟ این محصولات چه سایزی دارند؟ ویژگی های اصلی آنها چه هستند؟

محصولات چه زمانی موجود و در دسترس هستند؟ زمان تحویل آنها چقدر است؟ دیگر مشتریان چه نظری درباره این محصولات دارند؟ عملی ساختن صحیح تجارت الکترونیک و ساخت و طراحی سایت برای آن کاری بسیار دشواری است یک وب سایت تجارت الکترونیک باید هم ساده باشد و هم دقیق،واضح و مطمئن اطلاعات موجود در چنین سایتی باید به تمامی سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد اکنون مشخص شده که نوع طراحی سایت چندان مهم نیست زیرا بسیاری از مشتریان از این که کالاهای گران قیمت را از طریق شبکه بخرند، هراس دارند.

آنان می خواهند با کسی حرف بزنند یا از طریق ایمیل با او ارتباط برقرار کنند تا بدانند که واقعاً با فروشندگانی واقعی طرف هستند تحقیقی که به تازگی صورت گرفته نشان میدهد که چهل درصد بازدیدکنندگان  اظهار داشته اند که زمانی نسبت به یک وب سایت اعتماد می کنند که بتوانند از طریق پست الکترونیک با کسی ارتباط برقرار کنند کسب و کاراینترنتی مانند آن است که ما ایده یک سوپرمارکت بزرگ را به نتیجه ای منطقی رسانده باشیم.

طراحی وب سایت حرفه ای تجارت الکترونیک دارای اطلاعات لازم برای پاسخ دادن به پرسش های شما است. قیمت محصولات چه قدر است؟

مقالات بیشتر:

طراحی سایت مازندران|قیمت و هزینه طراحی سایت در مازندران

سفارش طراحی سایت|مراحل ثبت سفارش طراحی سایت مازندران

 

طراحی قالب سایت ارزان مازندران

طراحی قالب سایـت ارزان مازندران

وب سایت

اگر من تعداد بیشتری کالا بخرم آیا تخفیفی دریافت خواهم کرد؟ این محصولات چه سایزی دارند؟ ویژگی های اصلی آنها چه هستند؟ محصولات چه زمانی موجود و در دسترس هستند؟ زمان تحویل آنها چقدر است؟ دیگر مشتریان چه نظری درباره این محصولات دارند؟

عملی ساختن صحیح تجارت الکترونیک و ساخت و طراحی سایت برای آن کاری بسیار دشواری است. یک وب سایت تجارت الکترونیک باید هم ساده باشد و .هم دقیق،واضح و مطمئن اطلاعات موجود در چنین سایتی باید به تمامی سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دهد. اکنون مشخص شده که نوع طراحی سایت چندان مهم نیست. زیرا بسیاری از مشتریان از این که کالاهای گران قیمت را از طریق شبکه بخرند، هراس دارند.

آنان می خواهند با کسی حرف بزنند. یا از طریق ایمیل با او ارتباط برقرار کنند. تا بدانند که واقعاً با فروشندگانی واقعی طرف هستند. تحقیقی که به تازگی صورت گرفته نشان میدهد. که چهل درصد بازدیدکنندگان اظهار داشته اند که زمانی نسبت به یک وب سایت اعتماد می کنند که بتوانند. از طریق پست الکترونیک با کسی ارتباط برقرار کنند. طراحی وب سایت همانند ایجاد یک فروشگاه در یک جای دور افتاده مثل قطب شمال است. زیرا کسی نمی داند که شما در آنجا هستید.

بسیاری از شرکت های الکترونیکی به این نتیجه می رسند که هزینه تبلیغاتشان برای این که خود را به مشتریان معرفی کنند، آن قدر بالا است. که گاهی اوقات عملاً ادامه کار آنها را غیرممکن می سازد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن. برند، انکار ناپذیر می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید.

نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای نمی تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.

یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدید کننده نتواند به راحتی به محتوا آن دسترسی پیدا کند و یا جستجو قوی نداشته باشد. سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت او نسبت به وب سایت. و برند شما اثر منفی گذاشته و. احتمال اینکه کاربر سایت شما را ترک کند نیز افزایش می یابد

 

طراحی قالب سایـت ارزان مازندران

طراحی قالب سایت ارزان مازندران

سایت

بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد. اهمیت سیستم جستجو در وب سایت فروشگاهی شما به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد در نتیجه نباید از جستجو های ساده استفاده شود و جستجو پیشرفته را باید اعمال نمود.

طراحی سایت فروشگاهی برای معرفی و تبلیغ و یا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب می باشد در این نوشته قصد داریم که در مورد سایت های فروشگاهی توضیحات مختصری را ارائه بدهیم و دلایل تمایز قایل شدن بین یک سایت معمولی و یک سایت فروشگاهی را توضیح دهیم.

طراحی وب سایت صنعتی

وب سایت صنعتی ، در واقع جنبه مجازی صنعت شما محسوب می شود این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی برای صنعت خود ، وجود و حضور داشته باشید، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت صنعتی است.
چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد. هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود. بنابراین ، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد.
جدای از این موضوع ، وب سایت های صنعتی اینترنتی از جنبه های مختلف ، کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی ، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.
شرکت طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سازان خزر با تکیه بر دانش سئو و بهینه سازی کارشناسان توسعه دهنده ی خود و علم برنامه نویسان شرکت خود بهینه ترین وب سایت صنعتی را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت به شما ارائه می کنند.

طراحی قالب سایـت ارزان مازندران

طراحی قالب سایت ارزان مازندران

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question