Blog

طراحی سایت سریع و ارزان مازندران

توسط طراحی سایتدر ۲ مرداد ۱۴۰۰

طراحی سایت سریع و ارزان مازندران

 

طراحی سایت سریع و ارزان مازندران |امروزه داشتن یک وب سایت برای هر شخص و کسب وکاری یک امر ضروری شده است و در این میان هر کسی علاقه مندبه راه اندازی وبسایت برای خودش بخصوص برای کسب وکار خود می باشد ولی برای هر کسی که دانش طراحی سایت ندارد.یک مشکل از بابت هزینه براش پیش میاد امروز بعضی شرکت ها و اشخاص هزینه گزافی برای طراحی سایت در نظر گرفته و برای مشتری پیشنهاد میدهد به همین جهت بنده هدفم از این مقاله اموزش راهندازی کسب وکار برای کسانی است که دانش طراحی سایت نداشته و یا هزینه گزافی برای سایت در نظر نگرفته اند

مدیریت محتواهای اماده

طراحی سایت سریع و ارزان یکی از بهترین روشها برای راهندازی وبسایت است که بنظر شخص بنده بهترین روش بوده و است.چون هم شروع کار راحتی دارد و هم کار کردن با مدیریت با محتوا ها راحت بوده و حداقل هرکسی میتواند یه سایت ساده برای کسب و کار خودش راهندازی و در اینده با مسلط شدن به مدیریت محتوای انتخاب شده یه وبسایت حرفه ای برای کسب و کار خودش راهندازی کند نوبتی هم که باشد الان نوبت معرفی چندتا از مدیریت محتوا های معروف و پرکاربرد است

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

 Content Management System یا سیستم مدیریت محتوا عبارتست از سیستمی که بتوان به وسیله آن سه عمل اصلی : ایجاد ، مدیریت و سطح بندی اطلاعات را انجام داد. سیستم های مدیریت محتوای دارای قابلیتهای زیادی بوده و بسته به نوع محتوا کارایی آنها نیز فرق می کند.به عنوان مثال اگر محتوای شما تصویر یا فیلم باشد برای مدیریت و سطح بندی آن نیاز های متفاوت تری نسبت به محتوای متنی دارید یا اگر محتوای شما صوتی باشد این امر کاملا متفاوت خواهد شد.

کاربرد عمده سیستم های مدیریت محتوا به ترتیب کاربرد و اهمیت محتوا به سه بخش کلی زیر تقسیم میشود :

 متنی(Text Content ) : این محتوا شامل اخبار ، مقالات ، کتب و سایر محتواهای متنی از این قبیل میباشد که خود حجم عظیمی از اطلاعات را بر روی وب تشکیل می دهند .

 چند رسانه ای( Multi Media Content ) : این محتوا شامل صوت ، تصویر و فیلم میشود که برای مدیریت آن از استاندارهای خاصی استفاده میشود بهمین دلیل سیستم های مدیریتی در این بخش کاملا تخصصی بوده و عمدتا کاربرد عمومی ندارد.

فایلی( File base Content ) : این محتوا شامل فایلهای فشرده ، فایلهای اجرایی و کتب الکترونیک میباشد.که عمدتا برای نگهداری و مدیریت آن لازم است از استاندارد های خاصی استفاده شود، این نوع محتوا نیز به اندازه محتوای چند رسانه ای کاملا تخصصی بوده و برای مدیریت آن کمتر از سیستم های مرسوم استفاده میشود.

طراحی سایت سریع و ارزان مازندران

طراحی سایت سریع و ارزان

وردپرس

وردپرس یک مدیریت محتوای وبلاگی است که بیشتر به عنوان وبلاگ نویسی معروف شده است.ولی قابلیت های زیادی دارد و فقط برای ساخت وبلاگ نیست. با افزایش قابلیتهای وردپرس میتونیم بگم.که هر نوع وبسایتی رو میتوانیم با این مدیریت محتوا راهندازی کنیم و فقط به ساخت بلاگ محدود نیستیم.امروزه افزونه های بسیاری نوشته و انتشار شده است یکی از بهترین مزیت های وردپرس داشتن.طرفدار زیاد و داشتن قابلیت های رایگان یا حداقل هزینه کم است .

.امروزه وبسایتهای زیادی اقدام به فروش قالب و افزونه های وردپرسی کرده اند که با خرید یه قالب خوب دیگر وبسایت مان اماده است .بعد از خرید قالب کافیه دامنه و هاست خود را خرید کرده و با نصب قالب اقدام به انتشار محتوا و محصولات در حیطه کاری خود بپردازیم .بنده چون نمیخوام خیلی زیاد مقالمون به تعداد سطرهاش اضافه شود. در حد دانش خود و کیفیت مقاله و اشنایی اولیه براتون در مورد پرکاربردترین و معروفترین مدیریت محتوا بپردازم و براتون معرفی کنم. جهت اطلاعات بیشتر میتونید با جستجو به مقالات و اموزش های بیشتری در زمینه های مد نظر دست پیدا کنید.

 

مدیریت محتوای دروپال

این مدیریت محتوا هم شبیه وردپرس خیلی خوب و کاربردی و بلاگی است .که میتونیم خیلی از امکانات خوب و رایگان این مدیریت محتوا استفاده کنیم.امروزه خیلی از سایتهای موفق هم از این مدیریت محتوا استفاده میکنن با این مدیریت محتوا خیلی راحت میتونید وب سایت سریع و ارزان خود را راهندازی کنید.

 

طراحی سایت سریع و ارزان

طراحی سایت سریع و ارزان مازندران

مجنتو

این مدیریت محتوا به فروشگاهی معروف است .که مثل سایر مدیریت محتوای های دیگر طرفدار زیادی داشته و وبسایتهای موفق زیادی از این مدیریت محتوا استفاده میکنند.

پرستاشاپ

این مدیریت محتوا به فروشگاهی معروف است .که مثل سایر مدیریت محتوای های دیگر طرفدار زیادی داشته و وبسایتهای موفق زیادی از این مدیریت محتوا استفاده میکنند.

جوملا

این مدیریت محتوا هم شبیه وردپرس خیلی خوب و کاربردی و بلاگی است که میتونیم خیلی از امکانات خوب و رایگان این مدیریت محتوا استفاده کنیم .امروزه خیلی از سایتهای موفق هم از این مدیریت محتوا استفاده میکنن.

 

 

طراحی سایت سریع و ارزان

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question