Blog

طراحی سایت حرفه ای در مازندران | وب سازان خزر

توسط آموزش, طراحی سایتدر ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

طراحی سایت حرفه ای مازندران

طراح سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه مازندران  | وب سازان خزر یک طراح حرفه ای وب سایت، معمولا وقتی می تواند تمام پتانسیل و استعدادهای خود را رو نمایی کند. که شرایط برای اینکار مهیا شده باشد. اولین شرایط برای رونمایی از چنین استعدادهایی، در مواقعی است. که ماهیت پروژه حرفه ای باشد. نمی توان از یک طراح حرفه ای انتظار داشت و در عین حال از تمام خلاقیت و مهارت خود استفاده کند. همانطور که نمی توان از یک طراح آماتور و غیر حرفه ای، انجام یک پروژه حرفه ای را انتظار داشت.

بعنوان یک قاعده کلی، شما زمانی می توانید از طراح سایت خود، توقع کاری حرفه ای داشته باشید. که به او یک پروژه حرفه ای داده اید و چیزی غیر از آن، از او انتظار ندارید.

معیارهای یک پروژه حرفه ای طراحی سایت

طراحی سایت حرفه  | برای آنکه بدانید آیا نیاز دارید تا از یک طراح سایت حرفه ای، برای طراحی وب سایت خود استفاده نمایید، نکات زیر می توانند به شما کمک کنند تا پی به ماهیت پروژه خود ببرید.

– آیا کسی پروژه شما را نمی پذیرد و یا قیمت های بالایی را برای انجام آن می دهند؟

– آیا با سیستم های ساده و رایگان وردپرس یا جوملا، پروژه شما قابل انجام نیست؟

بیشتر بدانید:

طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس و جوملا کدام بهتر است|بابل

اصول بازاریابی شبکات اجتماعی چیست؟(ssm)

تفاوت هاست و دامنه | وب سازان خزر

طراحی سایت حرفه ای مازندران

– آیا نکته خاصی در پروژه شما وجود دارد نظیر برنامه نویسی، یا گرافیک خاص، و یا ابزار یا امکانات خاص برای کاربران؟

با بررسی موارد بالا، و پرسش آن ها از خود، می توانید پی ببرید آیا واقعا نیاز است تا از یک طراح حرفه ای سایت، برای پیاده سازی و راه اندازی وب سایت خود، استفاده نمایید و یا لزوما استفاده از طراحان حرفه ای، لازم نیست و با بودجه شما جور در نخواهد آمد.

برنامه نویسی حرفه ای

یک طراح سایت حرفه ای، می تواند یک گرافیست حرفه ای و یا یک برنامه نویس حرفه ای باشد. و معمولا هر دو دانش، در یک فرد، جمع نخواهد شد. شما نباید با از یک برنامه نویس، توقع داشته باشید. که یک گرافیست خوب نیز باشد. و یک گرافیست، به هیچ عنوان، یک برنامه نویس نیست. ولی در یک طراحی سایت حرفه ای، شما به کمک هر دوی آن ها نیاز خواهید داشت.

بسته به نوع پروژه شما، ممکن است. شما نیاز به تنها یک برنامه نویس، و یک طراح سایت داشته باشید. به عنوان مثال، در طراحی یک سایت شیک، برای یک هتل، شما ممکن است. بسته به نوع پروژه خود، تنها از یک گرافیک خیره کننده برای جلب نظر کاربران خود استفاده نمایید. و نیاز به برنامه نویسی، برای این وب سایت نداشته باشید.

و یا ممکن است پروژه شما، یک سایت مشابه سایت فیسبوک باشد. که از گرافیک برای جلب نظر کاربران استفاده نمی کند، بلکه این ابزارهای ارائه داده شده با کاربران است. که آن ها را مجذوب این سایت خواهد کرد. و این، با برنامه نویسی حرفه ای، توسط یک تیم خبره، به دست آمده است.

طراحی سایت حرفه ای مازندران

 

خدمات طراحی وب سایت

وب سازان ، با ارائه روش های منحصر بفرد در اصول طراحی سایت و المان های مورد نیاز برای طراحی یک وب سایت، به شما کمک میکند. تا وب سایت مورد نظرتان را منحصر بفرد و نمونه کنید. وب سایت هایی که ما ارائه می دهیم. نه تنها از نظر ظاهر و زیبایی نمونه هستند. بلکه هدف اصلی ما از طراحی سایت، ایجاد چهره ای توانمند از شما در بازار رقابتی تان در اینترنت است. در کنار زیبایی، تمامی وب سایت های طراحی شده  توسط ما بر پایه اصول W3C طراحی شده اند. که در ساخت صفحات نکاتی همانند کاربر پسندی، بارگذاری سریع، و غیره… مهم است.

  • سفارش خدمات
  • طراحی مجدد وب سایت
  • استخدام کارشناسان ما

وب سازان، با بهره گیری از یک تیم نوآور، حرفه ای و زبر دست در طراحی وب سایت، که مهارت اصلی آنها حفظ تعادل صحیح بین زیبایی، نیازهای تجاری، شرایط فعلی، و خلاقیت می باشد، با اصول صحیح و با کمترین هزینه و زمان وب سایت شما را طراحی و بروز رسانی می کند. مهارت طراحان ما در Photoshop, Flash, HTML, XHTML, CSS, و استانداردهای Web 2.0 می باشد.

آنچه ما طراحی می کنیم

با ظهور تکنولوژی Web 2.0، تنها داشتن وب سایت کافی نیست. وب سایت شما نیاز به کاربر پسندی، و بهینه سازی برای موتورهای جستوگر را دارد. مهارت تیم طراحان ما، خلق وب سایت هایی است که نگاه ها را بسوی شما معطوف و رضایت مشتریان را برآورده می سازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های طراحی، به بخش تماس با ما رجوع کنید و یا شرایط خود را برای ما ایمیل نمایید. همکاران ما ظرف کمتر از 24 ساعت پاسخگو خواهند بود.

 

طراحی سایت حرفه ای مازندران

طراحی و ساخت سایت بابل

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question