Blog

طراحی سایت برای وکلا

توسط طراحی سایتدر ۳ اسفند ۱۴۰۰

طراحی سایت برای وکلا

طراحی سایت برای وکلا _ ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیزاگر شما در زمینه ی حقوقی ، مالی و یا هر موردی که به دادگاه ختم میشود،به دنبال یک وکیل خوب هستید باید دقت کنید که قبل از هر کاری رزومه کاری و نتیجه ی پرونده های قبلی وکلا را پیدا ،و مطالعه کنید تا بتوانید بهترین را در زمینه ی مورد نیاز تان انتخاب کنید .اگر دقت کرده باشید  این کار نیاز به زمان زیادی دارد.

امروزه شما میتوانید با استفاده از سایت بهترین وکیل را در کمترین زمان پیدا کنید و تمام اطلاعات مربوط به او را،در کمترین زمان یک جا و مرتب مشاهده و مورد مطالعه قرار دهید و همچنین با استفاده از این روش،موارد بیشتری را برای انتخاب وکیل مورد نظر پیش رو دارید که با مقایسه ی رزومه و شرایط های دیگرشان،بهترین را از بین آن ها انتخاب کنید و به راحتی با او از طریق سایتی که ایجاد کرده ارتباط برقرار کنید ،و مشکلات حقوقی خود را توسط او حل کنید. پس به اهمیت جذب مشتری توسط  طراحی سایت  پی بردید.

طراحی سایت برای وکیل ها :

در این مرحله وکلا میتوانند با طراحی سایت  به صورت حرفه ای رزومه کاری ،اعلام حوضه ی کاری خود،امکان مشاوره ی آنلاین با موکلان، امکان ایجاد آموزش ها و قرار دادن مقالات مربوط به حوزه کاری خود را ،به طور کامل معرفی کنند. تا افرادی که در فضای آنلاین دنبال وکیل با تجربه هستند .،آن ها را بهتر و بیشتر بشناسند. این سایت هر چه بیشتر جذاب و ارتباط کاربر با سایت راحت تر ،و مطالب موجود در آن پاسخگوی نیاز های کاربر باشد تعداد بازدید از سایت بیشترو در صدر جستجوها قرار میگیرد،و میتواند افراد را به کاربران دائمی سایت شما تبدیل کند.

طراحی سایت برای وکلا

وب سازان

وب سازان | طراحی سایت وکلا

کارکرد و اهمیت طراحی سایت وکلا

  • میتواند حق الزحمه خود را نیز به صورت اینترنتی دریافت کند.
  • تعداد مراجعینش را افزایش دهد بدون اینکه جایش را تغییر دهد و یا هزینه و وقت را صرف کند.
  • سرعت بخشیدن به روند پرونده ها و و ارائه خدمات مشاوره و همه جانبه به طیف وسیع مراجعان .
  • میتوانند با تشکیل یک سایت راه های دسترسی به مشتریان و افراد جامعه سریعتر و راحت تر کنند.
  • طراحی سایت حقوقی میتواند هزینه های مربوط به کاغذ و اطلاع رسانی را کاهش دهد.
  • داشتن یک وب سایت مانند یک هویت است که به وکیل و کسب و کارش یک هویت مجازی و مطمئن می دهد.

ویژگی های ظاهری طراحی سایت وکالت

یک وب سایت وکالت باید ظاهری رسمی و کاربر پسند داشته باشد. باید بدانیم که در طراحی سایت وکالت این نکته در طراحی گرافیکی از رنگ های گرم و تیره استفاده می شود. یکی از رنگ های اصلی برای طراحی این نوع از سایت ها قهوه ای و دیگری مشکی و به عنوان رنگ سوم معمولا از طلایی استفاده می شود. اما این ها صرفا اصولی هستند که طراحان برای طراحی سایت وکالت می دانند اگر کارفرما سلیقه متفاوتی داشته باشد می تواند آن را تغییر دهد.

طراحی گرافیکی باید بتواند از دو جهت کامل باشد. اول آنکه جلوه بصری شیک و رسمی ای داشته باشد و دوم اینکه کاربر را به نیازی که دارد برساند.

طراحی رابط کاربری:

در رابط کاربری طراحی وب سایت حقوقی امکانات زیاد و به روزی وجود دارد و سعی شده است که طراحی و رابط کاربری آن ترند و جذاب باشد.

ویژگی های ظاهری:

مگا منو (مگا منو یک نوع منو است که به ما اجازه می دهد لینک های زیادی را در منو به کاربر نشان دهیم. این منو هم از طول و هم از عرض ادامه پیدا می کند و معمولا تمام صفحه را می گیرد. لینک های مگا منو می تواند دسته بندی محصولات، مطالب و … باشد. )

کامنت در صفحات

فرم های تماس با ما، ثبت سفارش و …

گالری تصاویر

مزایا طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت و یا حقوقی می تواند مزایا زیادی را به همراه داشته باشد. این مزایا نه تنها برای وکلا بلکه برای شرکت های حقوقی نیز محسوب می شود به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی برای شرکت ها الزامی است. در ادامه می خواهیم به بررسی هرکدام از این مزایا بپردازیم :

طراحی سایت برای وکلا

طراحی سایت برای وکلا

وبلاگ وب سایت وکالت

از مزایا مهم طراحی سایت وکالت این است که در قسمت وبلاگ شما می توانید یکبار در مورد هر موضوعی که لازم می دانید و میخواهید که کاربرانتان آن را بدانند محتوایی تولید کنید و آن را انتشار دهید. می توانید در مورد دعاوی کیفری و حقوق کیفری نیز صحبت بکنید. علاوه بر اینکه کاربرانی که در مورد آن موضوع سوالی برایشان پیش آمده یا می خواهند نکته ای را بدانند از آن مقاله استفاده می کنند، شما می توانید مشتریان خود را از بابت سوالاتی که می پرسند به صفحه وبلاگ خود ارجاع دهید و یا لینک آن مطلب را برایشان بفرستید تا مجبور نباشید به هر کدام از آن ها بارها توضیح آن مشکل را بدهید.

بین المللی بودن دفتر وکالت آنلاین

زمانی که یک دفتر وکالت آنلاین داشته باشید از طریق آن می توانید اعتبار بین المللی کسب کنید چرا که محدود به کشور خودتان نیستید و هر شخصی از هر جای دنیا که باشد می تواند با دفتر وکالت شما ارتباط بگیرد. به همین دلیل نیز ما طراحی سایت وکالت خود را به صورت دو زبانه برای شما آماده کرده ایم و می توانید از زبان انگلیسی نیز در وب سایت وکالت خود بهره ببرید.

شناخته شدن وکیل به افراد بیشتر

با راه اندازی یک وب سایت وکالت برای خود می توانید به افراد بیشتری در جامعه نشان داده شوید. هزینه تبلیغات برای هر کسب و کاری به صورت سنتی بسیار بالا است و نمی توان در شروع کار و یا با بودجه کم از پس این مخارج برآمد اما با راه اندازی وب سایت وکالت و طراحی سایت وکالت شما می توانید به راحتی درصد افراد زیادی را مورد هدف قرار دهید و این دقیقا همان نقطه ایست که شما به سئو سایت وکالت احتیاج دارید.

امکان مشاوره آنلاین

با داشتن یک وب سایت وکالت می توانید به راحتی به موکلین خود مشاوره آنلاین بدهید. در طراحی سایت وکالت اِلِمانی طراحی شده برای کاربران موجود می باشد که از طریق آن می توانند اطلاعات خود را ثبت کنند. در این فرم می توانند نام و نام خانوادگی شماره تماس و مشکل خود را شرح دهند تا وکیل مربوطه به آن ها پاسخ دهد.

عدم داشتن محدودیت زمانی

با طراحی سایت وکالت شما می توانید بدون توجه به ساعات کاری در هر زمان که می خواهید پاسخگوی موکلین خود باشید و سوالات و مشکلات آنها را در وب سایت وکالت خود پاسخ بدهید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد گرچه می توانید برای خود در وب سایت وکالت نیز ساعت کاری مشخص کنید تا کاربران هم آن را بدانند اما می توانید بدون محدودیت زمانی پاسخگوی موکلین خود باشید. همچنین موکلین شما می توانند در هر زمان سوالات خود را مطرح کنند.

 

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question