Blog

طراحی سایت ارزان و حرفه ای |وب سازان خزر بابل

توسط طراحی سایتدر ۲ شهریور ۱۴۰۰

 

طراحی سایت ارزان و حرفه ای بابل

طراحی سایت ارزان و حرفه ای بابل | وب سازان خزر ،  با طراحی سایت ارزان و حرفه ای، همواره برای پیشبرد هدف خود یعنی توسعه‌ی کسب و کار اینترنتی قدم برداشته است. با حذف واسطه‌ها، امکانات کم کاربرد در طراحی‌ و استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس، قادریم ظرف مدت کوتاهی (۵ تا ۱۲ روز) یک وب‌سایت کاملاً حرفه‌ای، با امکانات بروز، قابل توسعه و منطبق با نیاز شما را در طراحی کنیم.

ارزان بودن طراحی‌ها به معنای بی‌کیفیتی آن نیست. قطعاً کیفیت وب‌سایت و بالا بودن کارایی آن اولین اولویت ما است که همیشه به آن پایبند بوده‌ایم.

چرا طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای؟

ما ادعا می‌کنیم وب‌سایت‌هایی که برای شما طراحی می‌کنیم کاملا حرفه‌ای هستند؛ زیرا:

  • کاملا واکنشگرا هستند و در همه‌ی نمایشگرها اعم از موبایل، تبلت، دسکتاپ و… ظاهر بهینه و مناسبی دارند.
  • سرعت و امنیت خوبی دارند
  • مطابق با خواسته و نیاز کارفرما هستند
  • قابلیت توسعه دارند: توجه داشته باشید که توسعه پذیری بسیار مهم است و زیرساخت پیشرفت وب‌سایت شما را در آینده تامین می‌کند.
  • وابسته به تیم ما نخواهید بود: حتما نام سیستم اختصاصی یا سایت‌سازهای اختصاصی را شنیده‌اید، استفاده از آنها باعث می‌شود برای توسعه سایت خود به یک شرکت وابسته شوید. روش کاری ما استفاده از سیستم بین‌المللی وردپرس است که در سراسر دنیا شناخته شده است. بعد از طراحی وب‌سایت هر زمان که نیاز به توسعه‌ی وب‌سایت خود داشتید علاوه بر تیم ادمین‌سایت، ده‌ها شرکت دیگر وجود دارند که می‌توانند کار شما را توسعه بدهند و به هیچ عنوان وابستگی نخواهید داشت.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای بابل

طراحی سایت ارزان بابل

اما برای علت ارزان بودن تعرفه‌ها می‌توان به دلایلی همچون موارد زیر اشاره کرد:

حذف واسطه‌ها

استفاده از پلن بیس و سبک (در ابتدای کار نیاز نیست شما امکانات بیش از حدی به وب‌سایت خود اضافه کنید تا هزینه‌های آن را به دوش بکشید. برای نمونه ممکن است اصلا لازم نباشد سیستم چند فروشندگی داشته باشید. این موارد در حین مذاکرات اولیه بررسی خواهند شد.)

وب سازان خزر سعی دارد با طراحی و راه اندازی سایت با کیفیت بالا، ضمن حفظ اعتماد و سرمایه‌ی کاربر، با دریافت سفارش ساخت سایت بیشتر در جهت توسعه‌ی کسب و کار آنلاین گامی بردارد. بنابراین با تکیه بر شعار طراحی سایت ارزان و حرفه ای به سمت این هدف در حرکت هستیم. ما از اینکه شما کاربران گرامی با اعتماد خود، در این راه یاری‌مان می‌نمایید، کمال تشکر را داریم.
شما عزیزان می‌توانید برای سفارش ساخت سایت از بخش تماس با ما استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:

طراحی سایت ارزان فروشگاهی مازندران

ویژگی‌ وب‌سایت‌های طراحی شده در وب سازان خزر

تمامی وب‌سایت های اختصاصی از صفر و طبق اصول مشخص طراحی می‌شوند. این وب‌سایت‌ها قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ها از جمله موبایل، تبلت، لپتاپ و.. را دارند.

طراحی حرفه‌ای و ارزان دروب سازان خزر

ما در وب سازان خزر خود را موظف می‌کنیم به طراحی وب‌سایت ایمن بپردازیم و تا جای ممکن امنیت سایت را افزایش دهیم. از دیگر ویژگی‌های وب‌سایت‌های طراحی شده بهینه بودن سرعت و رعایت اصول سئو در آنهاست.

علاوه بر موارد فوق شاید بتوان گفت مهم‌ترین ویژگی کار ما این است که شما را به یک مشتری دائم تبدیل خواهیم کرد! بله درست است بسیاری از افرادی که تا الان با تیم وب سازان خزر همکاری داشته اند به دلیل پشتیبانی مناسب و کیفیت مطلوب دیگر به سراغ شرکت های دیگر نمی‌روند.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای بابل

طراحی سایت ارزان بابل

مراحل انجام پروژه طراحی سایت

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی از طریق اطلاعات تماس مندرج در زیر سایت یا از طریق صفحه‌ی تماس با ما با وب سازان خزر در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که طراحی سایت ارزان و حرفه ای، تنها یکی از ده ها خدماتی است که می‌توانید از  وب سازان خزر بابل دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات وب سازان خزر ، می‌توانید از لینک‌های زیر کمک بگیرید:

طراحی حرفه ای سایت خبری مازندران
تفاوت هاست و دامنه | وب سازان خزر
طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا) چیست و چه ضرورتی دارد؟

طراحی حرفه ای سایت خبری مازندران

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question