Blog

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

توسط طراحی سایتدر ۵ آبان ۱۳۹۹

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز | طراحی وب سایت امروزه یکی از موضوعات بسیار مهم برای هر شغل و پیشه ای است. در این مقاله به بررسی طراحی وب سایت وکلا خواهیم پرداخت. شغل وکالت جزو پر طرفدارترین شغل های دنیا از سمت موکلان می باشد. هر کسی مطمئنا در طول زندگی خود یکبار نیاز به ارتباط با یک وکیل برای فعالیت های کاری دارد از این رو تبلیغات در بین مردم  برای وکلا یکی از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود.

امروزه با رشد فزاینده بحث اینترنت در بین مردم و افزایش آگاهی مردم نسبت به این پدیده نوین ، استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت رابط بسیار مهم در بین مردم با مشاغل می باشد . امروزه هر شخصی برای یافتن ارائه کننده خدمات. یا هر محصولی اولین کاری که می نماید. در دنیای اینترنت به دنبال ارائه کننده آن خدمات می پردازد. از این رو حضور در این دنیا یک امر بسیار واجب برای رشد کسب و کار به شمار می رود.

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

اگر شما در زمینه ی حقوقی ، مالی و یا هر موردی که به دادگاه ختم میشود، به دنبال یک وکیل خوب هستید باید دقت کنید که قبل از هر کاری رزومه کاری و نتیجه ی پرونده های قبلی وکلا را پیدا ، و مطالعه کنید تا بتوانید بهترین را در زمینه ی مورد نیاز تان انتخاب کنید .اگر دقت کرده باشید  این کار نیاز به زمان زیادی دارد.

امروزه شما میتوانید با استفاده از سایت بهترین وکیل را در کمترین زمان پیدا کنید و تمام اطلاعات مربوط به او را، در کمترین زمان یک جا و مرتب مشاهده و مورد مطالعه قرار دهید و همچنین با استفاده از این روش، موارد بیشتری را برای انتخاب وکیل مورد نظر پیش رو دارید که با مقایسه ی رزومه و شرایط های دیگرشان، بهترین را از بین آن ها انتخاب کنید و به راحتی با او از طریق سایتی که ایجاد کرده ارتباط برقرار کنید ، و مشکلات حقوقی خود را توسط او حل کنید.

طراحی وب سایت وکلا ، می تواند کمک بزرگی به شناخته شدن وکیل ها نماید. همچنین می تواند به جویندگان وکیل ها اطلاعات مناسبی در ارتباط با مساله حقوقی مورد نظر خود و اقدامات مورد نیاز آشنا شوند .

 

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

 

طراحی سایت برای وکیل ها :

در این مرحله وکلا میتوانند با طراحی سایت. به صورت حرفه ای رزومه کاری ،اعلام حوضه ی کاری خود، امکان مشاوره ی آنلاین با موکلان. امکان ایجاد آموزش ها و قرار دادن مقالات مربوط به حوزه کاری خود را. به طور کامل معرفی کنند. تا افرادی که در فضای آنلاین دنبال وکیل با تجربه هستند ، آن ها را بهتر و بیشتر بشناسند. این سایت هر چه بیشتر جذاب و ارتباط کاربر با سایت راحت تر ، و مطالب موجود در آن پاسخگوی نیاز های کاربر باشد تعداد بازدید از سایت بیشتر و در صدر جستجوها قرار میگیرد، و میتواند افراد را به کاربران دائمی سایت شما تبدیل کند.

وب سازان خزر

امکاناتی که در طراحی وب سایت وکلا باید در نظر گرفته شود:

۱) بهتر است جهت آشنایی بازدیدکنندگان سایت با وکیل ، رزومه ای از وی ، میزان تحصیلات، سوابق کاری و … در سایت قرار گیرد .
۲) دومین نکته ای که در هنگام طراحی وب سایت وکلا نباید فراموش گردد. قرار دادن تلفن ، ایمیل و آدرس دفتر وکالت است.چرا که بدون قرار دادن راه های ارتباطی در وب سایت. بازدیدکنندگان نمی توانند به وکیل مورد نظر خود مراجعه نمایند و عملا چنین سایتی بی فایده خواهد بود .
۳) امکان درج مقالات تخصصی و حقوقی و دست نوشته ها و آثار وکیل .
۴) نکته مهم دیگری که باید در طراحی وب سایت وکلا به آن توجه شود و شاید برای بسیاری از وکلا مهم باشد ، تخصص یا حیطه کاری وکیل است . چرا که برخی از وکلا در حوزه کاری مشخصی موکل می پذیرند یا در یک تیم فعالیت می کنند که هر شخص پرونده های خاصی می پذیرد . به عنوان مثال برخی وکلا در حل پرونده های املاک فعالیت می کنند و برخی متخصص مباحث خانوادگی اند و …

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز | امکانات طراحی سایت وکلا

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز | امکانات طراحی سایت وکلا

۵) تعرفه هزینه ها برای انواع پرونده ها یا مشاوره
۶) امکان اخذ وقت قبلی جهت ملاقات با وکیل بدون نیاز به تماس تلفنی و صرفا از طریق سایت .
۷) امکان ارسال پیامک تایید وقت ملاقات یا پیامک های اطلاع رسانی به موکلان .
۸) امکان ارسال مدارک موکلین از طریق سایت .
۹) بخشی مربوط به سوالات متداول
۱۰) امکان پرداخت هزینه آنلاین
۱۱) امکان پیگیری آنلاین پرونده توسط موکلان
و…

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

مزایای طراحی سایت وکالت

پیش تر از اهمیت و نتایج طراحی سایت وکالت سخن گفتیم. در این جا به طور کلی مزایایی را بررسی می کنیم که طراحی این گونه وبسایت ها برای صاحبین مشاغل و همچنین کاربران آن ها خواهند داشت.

امکان دسترسی به پرونده ها در هر لحظه و هر مکان
امکان آموزش، اعلامیه و اخبار حقوقی به صورت آنلاین
مشاوره آنلاین با صرفه جویی در وقت
امکان ایجاد یک پنل کاربری برای هر یک از مشتریان.
تبلیغات آسان تر و همه گیرتر در دنیای دیجیتال و آنلاین
امکان بک آپ گرفتن. از اطلاعات مهم در هر لحظه
پرداخت هزینه های مربوط به امور حقوقی و مشاوره ها به صورت آنلاین
لینک سازی و افزایش تعداد مخاطبین و دنبال کننده ها از طریق رپورتاژهای آگهی در وب سایت های مختلف
و…

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز | مزایای طراحی سایت وکلا

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز | مزایای طراحی سایت وکلا

روند بهینه سازی سایت وکلا به چه صورت خواهد بود؟

تولید محتوای سئو شده. سئو داخلی و سئو خارجی، افزایش سرعت سایت، سئو تکنیکال و … می توانند بهترین گزینه های پیش روی شما برای بهینه سازی وب سایت باشند. در صورتی که بخواهید بهینه سازی سایت را به صورت شخصی انجام دهید، این روند می تواند برای شما طولانی باشد و ممکن است که به دلیل عدم آشنایی شما با این تکنیک، نتوانید عملکرد خوبی را از خود نشان دهید.

از این رو به یک تیم متخصص در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نیاز دارید. همچنین تولید محتوای بهینه شده. برای شما دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. و شما می توانید با دریافت خدمات از وب سازان خزر به بهترین شکل این روند را انجام دهید. تیم ما با طراحی سایت وکلا و بهینه سازی آن، این روند را با هزینه کمتر و با بازدهی بالاتری انجام خواهد داد.

تعرفه طراحی وب‌سایت وکالت چقدره؟

تعرفه یا قیمت طراحی سایت وکالت، بر اساس فاکتورهای زیر مشخص می شود:

نوع سایت (تک صفحه ای، شخصی، شرکتی و چند منظوره)
سطح امکانات درخواستی شما و تعداد برگه های سایت.
استفاده از گرافیک ساده، متوسط و یا حرفه ای.

 

ضرورت طراحی سایت برای وکلای عزیز

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

    سبد خرید
    question