Blog

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

توسط طراحی سایتدر ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

پشتیبانی سایت

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی _ با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

ما در مجموعه وب سازان خزر با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند می باشیم. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود و شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید.

وب سازان خزر

اگر شما سایتی را طراحی کنید و به آن رسیدگی کنید و کلمات خود را به رتبه ۱ گوگل برسانید. فقط کافی است تا مدت خیلی کوتاهی را از آن غافل باشید. نتیجه این غفلت پژمرده شدن وب سایت شماست و از بین رفتن ثمره چند ماه زحمت شماست.

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت شامل تمامی خدماتی است که باعث بهینه سازی، عیب یابی، بروزرسانی در وب سایت می شود. همچنین خدمات دیگری مانند تولید محتوا و سئو و بهینه سازی صفحات هم می توان به خدمات پشتیبانی سایت اضافه کرد.

بهترین شرکت پشتیبانی سایت در مازندران این خدمات را در قالب پکیج های ویژه به مشتریان خود ارائه می دهد، که شما می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان وب سازان خزر مشاوره لازم را جهت پشتیبانی وب سایت دریافت نمایید. وب سازان خزر به عنوان معتبر ترین شرکت طراحی سایت در مازندران خدمات پشتیبانی وب سایت را با تضمین 100 درصد به مشتریان خود ارائه می دهد.

انواع پشتیبانی سایت چیست؟

1. پشتیبانی محتوایی سایت
2. پشتیبانی فنی سایت

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

پشتیبانی محتوایی سایت

شامل کلیه خدمات پشتیبانی می گردد که به محتوای سایت مربوط می شود. پشتیبانی محتوایی به طور کلی شامل بهبود استراتژی محتوا، انتشار محتوا بصورت منظم، اصلاح نوشته های قبلی و بروز کردن آنها، بروز کردن اطلاعات سایت و… می باشد.

پشتیبانی محتوایی سایت باید براساس استراتژی سئو و کلمات کلیدی هدف انجام می گیرد. ارسال محتوای هدفمند به صورت منظم که سبب افزایش رتبه بندی در گوگل می شود.

پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت به خدماتی گفته می شود که مربوط به مسائل فنی هاست و دامین، برنامه نویسی، امنیت سایت و آپ بودن سایت هستند.

خدمات پشتیبانی فنی سایت به طور کلی شامل رفع مشکلات و خطاها و باگهای سایت، بررسی بالا بودن وب سایت، بررسی مشکلات امنیتی سایت و رفع آنها، بهبود سرعت سایت، نصب افزونه های مورد نیاز که بخصوص در پشتیبانی سایت وردپرس اهمیت دارد، بروز رسانی سایت و رفع حفره های امنیتی و … می باشد.

آموزش پشتیبانی وب سایت

یکی دیگر از خدماتی که شرکت وب سازان خزر ارائه می دهد این است که شما می توانید یکی از کارمندان خود را به این مجموعه اعزام کنید تا آموزش های لازم جهت یادگیری انجام پشتیبانی وب سایت و نگهداری وب سایت به او داده شود.

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت به صورت قراردادی بین صاحب سایت و شرکت مقابل انجام می گردد. این قرارداد ها معمولا به صورت سالیانه بسته می شود. قابلیت تمدید دارد قرارداد صورت گرفته ، شرکت طراحی سایت را مجاب به پشتیبانی و نگهداری از وب سایت می کند. شرکت ما فرایند پشتیبانی سایت را در زیرمجموعه طراحی سایت انجام می دهد. یعنی شما با سفارش ساخت ، پشتیبانی را نیز تهیه می کنید. تمامی فرایند های پشتیبانی و تغییرات در وب سایت توسط تیم ما انجام می گردد.

دقت داشته باشید که برای انتخاب بهترین شرکت پشتیبانی سایت باید تحقیق بسیاری کنید. برخی از شرکت ها تنها برخی از ساعات روز نسبت به پشتیبانی پاسخگو هستند.

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

خدمات طراحی سایت و پشتیبانی

معایب شرکت های پشتیبان سایت

ضعف در پشتیبانی سایت یکی از مواردی است که بسیاری از شرکت ها امروزه با آن دست و پنجه نرم می کنند. بروز خطا و مشکلات احتمالی برای وب سایت کاملا طبیعی است اما مهم نکته دیگری است که شرکت ها باید آن را رعایت کنند که آن هم احساس مسئولیت است. شرکت ها مجبور به رفع خطاهای فنی هستند ولی در این میان مسئله پیش می آید که خیلی مهم است ، آن هم مسئله زمان!

برخی از مشکلات وب سایت برای حل شدن ساعت ها و روز ها زمان نیاز دارند. هرچقدر که تیم متخصص روی آن بیشتر زمان و تمرکز بزارند ، مشکل زودتر حل خواهد شد. در جستجوی شرکت برای ، باید به شرکتی اعتماد کنید که توانایی حل کردن مشکل در کمترین زمان را داشته باشد.

لیست خدمات پشتیبانی سایت

 • بررسی مشکلات فنی و حل آن
 • بهبود روند کیفی سایت
 • افزایش سرعت سایت
 • بروز کردن کد های قدیمی جهت افزایش امنیت سایت
 • بهره گیری از روش های جدید برای برقراری امنیت
 • چک کردن تمام صفحات سایت
 • در صورت وجود مشکل ، سریعا اقدام به حل آن شود

پیشنهاد ویژه » در صورتی که شما علاوه بر بحث پشتیبانی فنی وب سایت، تمایل دارید. که خدمات و کلمات کلیدی وب سایت خود را در صفحات اول موتورهای جستجو بالا بیاورید. برای مشاهده خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به صفحه شرکت سئو مراجعه نمایید.

نکته آخر

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت پس از طراحی سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب پشتیبانی و نگهداری فنی شامل مراقبت وب‌ سایت در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی وب‌ سایت شما بحرانی نباشند، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهند شد.

مشاوره طراحی سایت
برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،
می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید.
تلفن تماس : 01132256877
همراه : 09129317376

  سبد خرید
  question