Blog

خدمات سئو

توسط سئو و بهینه سازیدر ۵ آبان ۱۳۹۹

خدمات سئو | به طور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و بیرون از وب سایت ،جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها، خدمات سئو گفته می شود.و یک فرایند بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد.شرکت سئوکار ارائه دهنده خدمات برای کلیه کسب و کارها در ابعاد مختلف است.به افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند اصطلاحا سئوکار گفته می شود.

خدمات سئو سفید چیست ؟

به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود. که در راستای قوانین موتورهای جستجو بوده،و از روش ها و تکنیک های حبابی و غیر متعارف استفاده نشود. موتورهای جستجو هوشمند مثل گوگل،همیشه در صدد آن هستند که با توجه به جستجوی کاربران بهترین نتایج را در اختیار آنها قرار دهند.خدمات سئو سفید روش های بهینه سازی وب سایت ها بوده که قوانین موتورهای جستجو را رعایت می کنند و از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

خدمات سئو سیاه چیست ؟

به طور کلی به فعالیت هایی اطلاق می شود که از روش های غیر متعارف در صدد فریب موتورهای جستجو باشند.

و خدمات سئو سیاه یا کلاه سیاه ممکن است بصورت موقت باعث بهبود رتبه سایت و هدایت ترافیک به سمت سایت گردد. ولی عمر آن بسیار کوتاه است.

 

خدمات سئو | سئو چیست

خدمات سئو چیست؟ | سئو چیست

خدمات سئو

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند ؟

بصورت کلی روش های تبلیغات را می توان به چند نوع تقسیم بندی نمود: 1- رادیو  2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و .. یکی از روش های تبلیغات، سئو می باشد. که دارای سه ویژگی متمایز است.

که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی. نام برده شده. از آن برخوردار نمی باشند:

سئو یا بهینه سازی سایت هدفمند است. ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند. سئو دارای ماندگاری بالایی است. ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ. دیگر کسب و کار. دیده نخواهد شد.سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده شده می باشد.از این رو. کسب و کارها. به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند.

وب سازان خزر

چگونه به شرکتهای خدمات سئو اطمینان کنیم ؟

یکی از نگرانی بسیاری از افراد اعتماد به اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo ارائه می دهند.

برای. بدست آوردن. یک اطمینان نسبی. ابتدا شما می بایست بررسی نمایید شرکتی که ادعای ارائه خدمات سئو می نماید،خود چه جایگاهی در موتورهای جستجو دارد. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت. سپس شما می بایست برخی نمونه کارهای آن شرکت را بررسی نمایید. تا متوجه شوید. آیا همان کاری که برای خود. انجام داده است.برای مشتریانش انجام شده است. یا خیر.

حال با بررسی موارد قبلی شما می توانید حداقل از این مسئله اطمینان حاصل نمایید ،که شرکت مورد نظر دارای توانایی جهت انجام این خدمت می باشد ولی باز این دلیل کافی نخواهد بود.از این رو تضمین های کافی جهت انجام موضوع قرارداد می تواند تا حدی خیال شما را آسوده سازد.یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها می بایست از آن اگاهی داشته باشند این مسئله است که فقط موتورهای جستجو،وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را مشخص می نمایند از این رو در بسیاری موارد،تضمین جایگاهی خاص توسط افراد عملا غیر ممکن خواهد بود.

هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد.هزینه خدمات ممکن است برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت باشد. هزینه خدمات معمولا توسط ابزار Google Planner ارزیابی می شود. این ابزار میزان جستجو کلمات کلیدی را در ماه نشان می دهد.

 

خدمات سئو | هزینه خدمات سئو

خدمات سئو | هزینه خدمات سئو

خدمات سئو

مهمترین خدمات سئو

برطرف نمودن مشکلات فنی سایت :

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد،و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شرکت سئوکار ابتدا طی یک چک لیست،کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد.تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

تولید و مدیریت محتوا :

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت. روی کلمات کلیدی مورد نظر. محتوای مناسب. آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

وب سازان خزر

فعالیت در شبکه های اجتماعی :

فعالیت در شبکه های اجتماعی. یکی از معیارهای موتورهای. جستجو برای. قرار دادن. کلمات کلیدی. در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی. با دادن. سیگنال های قوی. به سمت وب سایت باعث می شود. به سرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

لینک‌سازی یا لینک بیلدینگ

این مورد یکی از مهمترین انواع خدمات سئو است. اگر استراتژی لینک‌سازی مناسب نداشته باشید، احتمال این که رتبه سایت‌تان بهبود یابد بسیار کم خواهد بود. در این مرحله موارد زیر انجام می‌شوند:

بررسی بک لینک‌های فعلی و حذف لینک‌های مخرب
تدوین استراتژی مناسب، شروع لینک سازی و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
تدوین برنامه رپورتاژ کمپین‌ها

سئو لوکال یا سئو محلی

گوگل همواره تلاش می‌کند بهترین نتایج را به کاربران ارائه دهد. در این راستا، موقعیت جغرافیایی کاربران را از طریق آدرس IP تشخیص می‌دهد و بعضی از نتایج را بر اساس اطلاعات جغرافیایی نمایش می‌دهد.

حال اگر شما یک کسب‌ و کار محلی داشته باشید، لازم است اطلاعات جغرافیایی خود را به گوگل ارائه دهید. به تمامی اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شود. سئو لوکال. یا محلی. گفته می‌شود.

در این سطح از خدمات سئو و بهینه سازی سایت موارد زیر انجام می‌شود:

ثبت موقعیت در نقشه گوگل
هدف‌گذاری و استفاده از عبارت‌های محلی در سایت
بررسی و مدیریت نظرات و امتیازات کاربران

 

خدمات سئو | مهم ترین خدمات سئو

خدمات سئو | مهم ترین خدمات سئو

فعالیت در دایرکتوری های هدف :

دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در حوزه های مختلف، متفاوت می باشند.

دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می توانند بصورت فزاینده ای به وب سایت ها کمک نمایند.

فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات مهم قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است.

 

خدمات سئو چیست؟

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه : 09129317376

    سبد خرید
    question