Blog

جزئیات طراحی سایت|چگونه یک سایت کامل و بی نقص داشته باشیم؟

توسط طراحی سایتدر ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

جزئیات طراحی سایت

جزئیات طراحی سایت | وب سازان خزر بابل طراحی سایت یکی از کارهای پیچیده به شمار میرود در این کار باید به گونه طراحی انجام شود. تا با تمام سلایق سازگار باشد و بازدید کننده از ظاهر سایت راضی باشد و بتواند با آرامش در سایت شما گشت بزند از این رو باید به تمام جزئیات ریز و درشت در طراحی سایت  توجه کنید و کوچکترین نکته ای را از قلم نیندازید.

توجه به جزئیات در طراحی سایت

طراحی سایت مراحل مختلفی داره: جمع آوری اطلاعات اولیه، طراحی، توسعه و تست کارایی اولین اثری که سایت روی کاربر میذاره ناشی از کیفیت طراحی سایته در واقع ظاهر سایت تعیین میکنه. که آیا کاربر تحت تأثیر سایت قرار خواهد گرفت یا نه. به همین دلیل مرحله طراحی یکی از مهمترین مراحل پروژه وب سایت محسوب میشه.

طراحی سایت وقت و صبر زیادی لازم داره علاوه بر اینها برنامه ریزی و کلی کارهای فنی لازمه با توجه رقابتی که تو دنیای طراحی سایت وجود داره. ساخت سایتی که از نظر بصری جذابیت داشته باشه. قابل درک و فهم باشه و نسبت به سایتهای رقیب برتری داشته باشه از وظایف دشوار طراحان سایته هرچند برای طراحانی که خلاق باشند و عاشق طراحی سایت باشن، براحتی با تقسیم این مرحله به مراحل کوچیکتر قابل انجامه حالا این مراحل و فرایند رو هر طراحی به شیوه خودش میتونه انجام بده، اما هسته اصلی کار طراحیِ همه طراحان با تجربه یکسانه.

جزئیات طراحی سایت

یک طراحی سایت بی نقص داشته باشید

طراحی سایت دارای مراحل مختلفی است. یکی از این مراحل جمع آوری اطلاعات اولیه است و مرحله بعدی توسعه و تست کارایی این مواردی که ذکر کردیم. اولین اثری که طراحی سایت خوب می گذارد باعث کیفیت کلی سایت است. در حقیقت این ظاهرطراحی سایت است که تعیین می کند. کاربر داخل سایت ماندگار خواهد شد یا نه بنابراین مرحله طراحی سایت از مهم ترین مراحل پروژه طراحی سایت محسوب می شود. بی شک طراحی سایت شکیبایی زیادی را به همراه دارد در کنار این ها برنامه ریزی و کارهای فنی نیز لازمه کار است.

جزئیات طراحی سایت

جزئیات طراحی سایت

 

 

جذابیت طراحی سایت

امروزه با توجه به رقابتی که در دنیای مجازی و طراحی سایت در مازندران وجود دارد ، طراحی سایت و ساخت سایتی که نسبت به سایت های دیگر برتری داشته باشد. و قابل فهم و درک می توان گفت کاری کاملا دشوار است. البته مسلم است برای طراحان سایت که عاشق طراحی سایت هستند و خلاقیت دارند به آسانی می تواند با تقسیم مرحله به مرحله کار وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

اهمیت دادن به کاربران و مخاطبان سایت و سلایق آن ها

شما باید سایت خود را به گونه ای طراحی کنید. که تا حدود زیادی با سلیقه تمام مخاطبان یکسان باشد. البته همیشه نمیتوان نظر همه افراد را جلب کرد ولی باید تا حد ممکن از یک طراحی خوب و قابل قبول استفاده کنید. طراحی آسان و قابل فهم برای کاربر تا کاربران شما هنگام بازدید از سایت دچار سردرگمی نشوند و بتوانند براحتی به اطلاعات مورد نظر خود و یا خدماتی که میخواهند دسترسی داشته باشند این باعث میشود که کاربر از سایت شما راضی باشد و در مراجعات بعدی ، با میل و رقبت وارد سایت شما شود.

جزئیات طراحی سایت

جزئیات طراحی سایت

برای طراحی سایت ایده خلاقانه داشته باشید

یکی دیگر از مراحل طراحی سایت ، جمع آوری ایده های خلاقانه برای پروژه است. همیشه طراح سایت باید یک سری ایده و طرح های خلاقانه اولیه را آماده کند و بعد از بین آنها بهترین ها را انتخاب کند با ارسال طرح ها برای مشتری نظر آنها را نیز جویا شود که به این مرحله بازبینی طرح گویند ،که شامل ایراد گرفتن و حل مشکلات و تایید طرح می شود. تا اینکه هم مشتری و طراح سایت از ایده اولیه طراحی سایت رضایت کامل داشته باشند. طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و کارآمد ترین خدمات پلن سایت می باشد که به درآمدزایی بیشتر صاحبان مشاغل کمک می کند .

یکی از مهمترین موارد جزئیات طراحی سایت: طراحی یک سایت بصورت ریسپانسیو

حتی در صورت استفاده از قالب های آماده به این نکته توجه داشته باشید. که قالب انتخابی ریسپانسیو باشد امروزه یکی از فاکتورهای اساسی و مهم در طراحی سایت واکنشگرا بودن سایت است. در حال حاضر بیش از نیمی از کاربران از تلفن های هوشمند برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند پس توجه به این نکته می تواند در افزایش ترافیک ورودی به سایت موثر باشد.

جزئیات طراحی سایت

 

گروه وبسازان خزر طراحی و بهینه سازی در مازندران

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

 

 

    سبد خرید
    question