Blog

اصول پشتیبانی سایت | وبسازان خزر

توسط سئو و بهینه سازیدر ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

اصول پشتیبانی سایت

اصول پشتیبانی سایت | ما برای شما ۲ نکته مهم در اصول پشتیبانی سایت را بیان می کنیم که از اقدامات لازم و ضروری برای سئو سایت شما می باشد.پشتیبانی و سئو سایت از اهمیت ویژهای در دنیای امروز و کسب و کارهای شما برخوردار است. ما اینجا هستیم تا شما را همراهی کنیم برای توسعه کسب و کار و حرفه تان شما می توانید با مطالعه دیگر مقالات ما در باب پشتیبانی سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ساختار پایه ای و اصولی سایت برای موتورهای جست و جو

شکل ظاهری و ساختار داخلی سایت نیز یکی از عوامل جذب کننده مشتری است،برای مثال اگر خودتان وارد یک سایت به هم ریخته و درهم شوید مطمئناً زیاد توجهی نمیکنیدو خارج می شوید، چون آنقدر شلوغ و به هم ریخته است که اصلاً گیج می شوید.ولی وقتی وارد یک سایت شیک و با امکانات می شود، علاقه مند هستید در آن به جستوجوی مطالب مورد نظر بگردید و در آن بیشتر از آن یکی سایت ها مانده و حتماً هم برایتان مفید تر است.همه عنصر ها در جاهای مخصوص به خود و دقیق برای راهنمایی بهتردر مورد سایت و حتی اشکال و تصویر و رنگ های پس زمینه می تواند برای هر کسی جلب نظر کند.

تولید محتوای مناسب به سایت برای کاربر ها و موتور های جست و جو

اصول پشتیبانی سایت | محتوا اول برای گوگل حائز اهمیت است و بعد برای کاربران، گوگل مانند یک بازرس و ناظر است. اوست که اول نظاره گر محتوای ما و ارزیابی سطح عملکرد ما بر روی محتوا با مفهوم و بدون غلط املایی و ….. است.و بعد از همه این ها حال کاربران هستند که نظاره گر سطح عملکرد ما بر روی سایتمان هستند.اگر خوب عمل کرده باشیم و سایت را به خوبی سئو کرده باشیم آن ها نیز راضی و علاقه مند می شوندکه در سایتمان به جست و جو بپردازند.

پشتیبانی سایت

تاثیرات پشتیبانی در موفقیت سایت

پشتیبانی سایت و تاثیرات آن یکی از عوامل موثر در موفقیت کسب وکار های اینترنتی پشتیبانی سایت می باشد ، البته با ذکر این مورد پشتیبانی خوب و موثربا موفقیت همراه خواهد شد، ما می خواهیم در این مقاله شما را با اصول و قواعد یک پشتیبانی موثر آشنا سازیم ،وراه حل های که می توانید با آن پشتیبانی خوبی ارائه دهید را توضیح می دهیم ، برای داشتن یک سایت موفق و موثر حتما این مقاله را مطالعه کنید .

چرا پشتیبانی سایت مهم است ؟

شاید پاسخ این سوال را همه بدانند اما شاید باور نکنند که خیلی از سایت ها اصلا توجهی به آن ندارند و فکر می کنند در سایت وجود پشتیبان ضروری نیست. و زمانی متوجه می شوند که چه اشتباهی مرتکب شده اند و در سایت پشتبانی خوبی عرضه نکرده اند .که کاربران سایت شان را به عنوان یک سایت غیر قابل اعتماد شناخته اند و از سایت خرید و یا حتی بازدید هم نمی کنند.

نکاتی که در یک پشتیبانی خوب باید رعایت کنیم :

اصول پشتیبانی سایت | برای داشتن یک پشتیانی خوب شما باید نکاتی را رعایت کنید تا مشتریان سایت را از دست ندهید و برای جلوگیری از آن به نکات زیر توجه کنید :

 • پشتیبانی کاربران در کوتاهترین زمان
 • پاسخ درست به کاربران
 • داشتن چندین راه برای پشتیبانی
 • با نهایت احترام با کاربر صحبت کردن

برخی از اشتباهات که در حین پشتیبانی سایت صورت میگیرد :

انجام برخی کارها در حین پشتیبانی می تواند کاربران را از سایت شما به قدری ناراحت کند. که دیگر حاضر نباشند از سایت شما خرید کنند که در زیر برخی از آنها آورده شده :

 • دیر پاسخ دادن به کاربران
 • استفاده از کلمات غیر محترمانه در مکالمات
 • پاسخ اشتباه به سوالات کاربران
 • قبول نکردن اشتباهات

روشهای ارائه پشتیبانی خوب در سایت :

روش های زیادی برای بهبود پشتیبانی سایت و تاثیرات آن وجود دارد که شما بر اساس نوع کاری سایت خود می توانید از آنها استفاده کنید در زیر برخی روش ها نوشته شده :

 1. پشیبانی تلفنی :

یکی از اعتمادسازترین روش های پشتیبانی همین روش است، اکثر کاربران حتی با  شما تماس نمی گیرند ولی با دیدن شماره شما در سایت اعتماد می کنند اگر از شماره تلفن در سایت استفاده می کنید حتما باید هنگام زنگ تلفن به آن پاسخ  دهید.

       ۲.پشتیبانی تلگرام :

یکی از رایج ترین روش های پشتیبانی در حال حاضر تلگرام هست شما باید ایدی تلگرام خود را در سایت قرار دهید .تا کاربران به راحتی بتوانند پشتیبانی بگیرند، شما باید در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید تا کابران را راضی نگه دارید.

       ۴.سرویس تیکتینگ :

این روش را بیشتر در سایت های هاست دهی مشاهده می کند روشی نوین و اصولی برای پشتیبانی هست که شما می توانید در سایت راه اندازی کنید، برای راه  اندازی در وردپرس افزونه های خوبی وجود دارد.

       ۵.بخش تماس با ما :

از بخش تماس با ما هم می توانید به سوالات کابران پاسخ دهید.

       ۶.بخش نظرات سایت :

بخش نظرات هم برای سئو مهم است و هم می توانید از این بخش به سوالا کاربران سایت پاسخ دهید.

پشتیبانی سایت

همانطور که در مطالب بالا خواندید تاثیر پشتیبانی در موفقیت سایت بسیار زیاد است. داشتن پشتیبانی فنی خوب در سایت نشان دهنده حرفه ای بودن شماست . اگر پشتیبانی خوبی در سایت ندارید همین حالا برای پشتیبانی وب سایت اقدام کنید. حتما از روش های متنوعی که در این مقاله در موردشان حرف زدیم استفاده کنید تا تاثیر آن را در افزایش فروش و اعتماد کاربران تان مشاهده کنید.

 

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،

می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید .

تلفن تماس :01132256877

همراه :09129317376

 

  سبد خرید
  question